KALENDÁŘ AKCÍ

Sobota 21. 1. od 14 hodin  VODNÍ POHÁDKY

Ke slavnostnímu otevření dojde za účasti sportovní televizní moderátorky Jany Adamcové. Ta po krasobruslařské exhibici zároveň odstartuje první pohádkové odpoledne na ledě, tentokrát v duchu příběhů z vodní říše. A kdo si bude chtít odnést na památku zdarma fotografii v převleku za hastrmana, ať se přihlásí ve fotokoutku. Na programu prvního zábavného odpoledne na ledě jsou hry a soutěže o ceny s pohádkami a postavami z vodní říše.

Sobota 4. 2. od 14 hodin POHÁDKY Z LESA

Tentokrát bude vše inspirováno pohádkami z tajemného lesa. Nebude chybět vystoupení krasobruslařek, hry a soutěže na ledě o ceny s pohádkami z lesa. Ve fotokoutku z vás udělají strašidelné čarodějnice a čaroděje.

Sobota 18. 2. od 14 hodin POHÁDKY ZE STATKU

Hodně pohádek se odehrává na venkově a tak se toto odpoledne ponese v duchu pohádek ze statku. Za  venkovanky se převlečou i malé krasobruslařky ve své exhibici. A opět se bude hrát a soutěžit, ve  zručnosti a pohotovosti. A kdo si bude chtít odnést fotografii na památku z našeho fotokoutku, může se převléct za mlynáře či mlynářku.

Sobota 3. 3. od 14 hodin ZÁMECKÉ POHÁDKY

Princezny a princové, králové, zlí draci i chrabří rytíři – zámecké pohádky jsou plné krásných postav. V exhibici vám je přiblíží malé krasobruslařky, při soutěžích a hrách pak jejednotlivé disciplíny. Vše vyvrcholí zámeckým karnevalem se soutěží o nejlepší masku. Ve fotokoutku pak pořídíme zdarma fotografii každému, kdo v nějaké masce přijde, nebo se můžete převléct za prince, či princeznu.