O AKCI

Již poosmé se v Europarku v prvním měsíci nového roku otevírá ledová plocha. Letos se bude bruslit v teple a pod střechou v pasáži obchodního centra celých 46 dní. Bruslení je zcela bezplatné pro všechny – děti, rodiče i seniory, a navíc je plné soutěží a výher. Pokud nemáte vlastní brusle, můžete si je na místě zapůjčit.
Všechny sobotní zábavné programy na ledě (21. 1., 4. 2., 18. 2. a 3. 3. 2012),které začínají vždy ve 14 hodin, budou letos zcela v pohádkovém duchu. Kluziště se otevře pro všechny nedočkavé bruslaře již ve čtvrtek 19. ledna.

O kluzišti

Kluziště uvnitř Europarku je technickým unikátem, ojedinělým v České republice.
Jeho rozměry jsou letos ještě větší - 5 x 1 8,5 metrů. Stavba ledové plochy trvá sedmičlennému týmu z ČKD chlazení Choceň sedm dní. Ledová plocha se skládá z celoplošného chladicího koberce, který je napojen na agregát umístěný v garážích. Na něm je vrstva ledu izolovaná od podlahy. Každou noc se přidává nová vrstva ledu.

Jak a kde zaparkovat?
Pohodlně a v suchu!

„V Europarku se parkuje skvěle i v zimě, lépe než v kterémkoliv jiném obchodním centru, “ řekli nám v anketě manželé Machovi z Prahy 8, rodiče šestiletého Matěje, se kterým sem jezdí už několik let  pravidelně bruslit.

„Pohodlí tu máme maximální. Doma vyjedeme z garáže jen tak nalehko, tady zaparkujeme v podzemí a jen s bruslemi se vydáme přímo do pasáže s ledovou plochou... Nepotřebujeme ani tlusté bundy a  čepice, které bychom pak museli někde odložit. Je to prostě v teple a suchu!“


Novinkou jsou v Europarku parkovací místa pro zákazníky s dětmi, kteří potřebují pro výstup a nástup z vozu a do vozu více prostoru. Jsou čitelně vyznačena a výhodně umístěna nedaleko výjezdu z garáží.